Amerika - Meksika Turu Türk Havayolları ile 7 Gece Miami - İstanbul

Türk Havayolları ile
7 Gece

Amerika - Meksika Turu
Miami (3) - Tulum (2) - Cancun (2)

1.Gün

İSTANBUL- MİAMİ

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde 23:00’te buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Türk Havayollarının TK157 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 01:45’te Miami’ye hareket Yerel saat ile 06:00’da Miami’ye varış ve özel aracımız ile otelimize transfer. Serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.Gün

MİAMİ

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Everglades Vahşi Hayat Parkı turuna katılabilirler. Bu turumuzda Miami'nin bataklık bölgesinde yaşayan Amerikan Timsahlarını yakından görme şansını yakalayacak ve vahşi hayata tanık olacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Miami'nin gece yaşamı ile ünlü sahilinde yemekli South Beach turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Everglades Vahşi Hayat Parkı Turu :  Kişi Başı 75 USD

South Beach Turu ( Akşam Yemekli) : Kişi Başı 120 USD

3.Gün

MİAMİ

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tekne ile yıldızlar adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Yıldızlar Adası Turu: Kişi Başı 80 USD

4.Gün

MİAMİ-CANCUN-TULUM

Rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Yerel havayolları ile Cancun uçuşumuz gerçekleşiyor. Cancun’a varışımızın ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile Tulum’a hareket ediyoruz. Tüm gün serbest zaman. Bembeyaz kumların, muhteşem denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5.Gün

TULUM

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Bembeyaz kumların, muhteşem denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz .Dileyen misafirlerimiz Maya sahilleri tekne turumuza katılabilirler   bu extra düzenlenecek Turumuza öğle yemeği dahildir. Geceleme otelimizde.

Maya Sahilleri Tekne Turu: Kişi Başı 80 USD

6.Gün

TULUM - CANCUN

Kahvaltımızın ardından Cancun’a transferimiz gerçekleşiyor.Dileyen misafirlerimiz extra olarak yapılacak olan Xcaret Park turuna katılabilirler. Xcaret; Meksika’nın gizli cennet olan dünyanın en ünlü eko-arkeolojik parkıdır. Karayipler denizinin büyüleyici güzelliğinde kaybolup, bin yıl öncesi medeniyetlerin sihirinin etkisinde kalacaksınız. Mayaların zamanında oynanan oyunlar, su aktiviteleri, muhteşem gösterileri ile bu parkta zaman su gibi akıp gidecek.Turumuz sonrası otelinize transfer. Konaklama Cancun otelimizde.

Öğle Yemekli Xcaret Park Turu : Kişi Başı 80 USD

7.Gün

CANCUN

Kahvaltının ardından denizin ve güneşin tadını çıkarabilmeniz ve şehrin sokaklarında bir de kendi başınıza gezebilmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak yapılacak olan yarım günlük Katamaran ile Mujares Adası turuna katılabilirler. Mujeres adası Cancun’un tam karşısındadır.  Bu adada Garrafon parkta snorkelle ada kıyılarında yüzebilir, kanolarla Karayiplere açılabilir, yunuslarla birlikte yüzebilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer.Konaklama otelimizde.

Katamaran ile Mujares Adası Turu : Kişi Başı 110 USD

8.Gün

CANCUN -İSTANBUL

Kahvaltının ardından rehberin belirteceği saatte Havalimanına transfer olmak üzere buluşuyoruz. Özel aracımız ile havalimanına transfer oluyoruz.Bagaj ve Bilet işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK181 İle saat 14:25’te İstanbul’a hareket ediyoruz.İstanbul Ynei Havalimanina varış saatimiz 10:10 ve turumuzun sonu.Bir sonraki Turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.

Dahil Olan Hizmetler :

 • Türk Havayolları ile İstanbul -Miami /Cancun-İstanbul parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Uçak içi ücretsiz ikramlar
 • Havalimanı vergisi
 • Miami-Cancun Tek Yön Uçak bileti
 • Havalimanı Otel Havalimanı Transferler
 • Miami 3 Gece Tulum 2 Gece Cancun 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
 • Meksika E-Vize (Geçerli ABD, İngiltere, Schengen ve Kanada vizesi olanların Meksika vizesi almasına gerek yoktur. Yeşil Pasaport sahipleri Meksika için vize almalıdır. Yeşil pasaport sahipleri Meksika vizesi için şahsen başvuru yapmalıdır.)
 • Amerika Vizesi
 • Gidiş ve Dönüşte Yapılacak PCR Testleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası 50 USD
 • Kişisel harcamalar
 • Extra Turlar

Oteller :
Miami - 3* Holiday Inn Miami Airport vb.
Tulum - 3* The Strabon Tulum Hotel vb.
Cancun - 4* Wyndham Garden Downtown vb.

 

Call Center