Antalya Hareketli Dubai & Abu Dhabi Turu Sunexpress Havayolları ile 4 Gece Konaklamalı ABU DHABİ – DUBAİ - ABU DHABİ – DUBAİ

Antalya Hareketli Dubai & Abu Dhabi Turu Sunexpress Havayolları ile 4 Gece Konaklamalı

Antalya Hareketli Dubai & Abu Dhabi Turu Sunexpress Havayolları ile 4 Gece Konaklamalı

 

1./2. Gün ANTALYA – ABU DHABİ – DUBAİ 

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Sun Express Hava Yolları kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından SunExpress Hava Yollarının XQ222 tarifeli seferi ile 21.55’de Abu Dabi’ye hareket. Yerel saat ile 03.15’de varışın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile Dubai’ye hareket. Varışımızın ardından Dubai Eski Çarşılar ve Dubai şehir turumuz başlıyor. Abralara binerek başlayacağımız bu turumuzda Tekstil Pazarı, Altın Pazarı, baharat çarşıları, Sheikh Palace, Emirates Tower, Gökdelenler Caddesi, Dünya’nın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab,  Souk Madinat Jumeirah ( fotoğraf molası),Jumeriah Bölgesi ve Palmiye adasını görülecek yerler arasındadır. Gezinin ardından otellere giriş işlemini tamamlıyor ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak Akşam Yemekli Tekne Dhow Cruise (Marina) turuna katılabilirler.(85 Euro) Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin en popüler bölgesi olan JBR, Dubai Ayn / Blue Water Island (dünyanın en büyük dönme dolabı), dubai marina ve palmiye adasının muhteşem gece manzarasını açık büfe yemek ve sürpriz şovlar eşliğinde deneyimleyeceğiz. Yaşayacağımız keyifli gemi yolculuğunun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde. 

 

3. Gün DUBAI 

Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Miracle Garden turuna katılabilirler. (60 Euro) Yaklaşık 18 dönümlük arazi içinde 45 milyon çiçeği bir arada barından Dünyanın en büyük bahçesinde, kendinizi masal bahçesinde gibi hissedeceksiniz. Bahçenin en şasırtıcı yönlendirinden bir tanesi ziyaretçilerin her ziyaretinde farklı bir deneyim yaşamalarını sağlamak için her mevsim çiçek tasarımlarının değiştirilmesidir. Bu farklı deneyimin ardından otelimize transfer.. Saat 14.30 hareketle dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. (85 Euro) 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

 

4. Gün DUBAI 

Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek The Palm View turuna katılabilirler. (60 Euro)  Dünyanın insan yapımı en büyük yapay adası olarak bilinen palmiye adasında vakit geçireceğiz. Palmiye ağacına benzeyen bu adanın 16 yaprağı bulunmakta, 16 yaprağının hepsinde alışveriş merkezleri, butikler, lüks oteller ve villalar ile donatılmış, dokunulmamış plajları mevcuttur. Palmiye adasındaki Palm Tower’ın 52. Katında, palmiye adasından 240 metre yükseklikle bulunan seyir terasından Jumeirah’ı 360 derece panoramik olarak havadan seyredeceğiz. Akşam dileyen misafirlerimiz Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show) turuna katılabilirler. (25 Euro) (Fiyata Burj Khalifa Giriş Ücreti Dâhil Değildir) Turumuz dünya’nın en büyük mimarisi olan Burj Khalifa. Ülkemizdeki ya da diğer ülkelerdeki binaların yüksek olduğunu mu düşüyorsunuz? Bizce Burj Khalifayı gördükten sonra fikriniz değişecektir. Tasarımında çöl çiçeği Hymenocalis’ten esinlenen bu muhteşem mimari eser Dünya’nın en yüksek binası olma ünvanına sahiptir. Bu muhteşem mimarinin 124.katına kadar çıkıp muhteşem Dubai manzarsını birkez de buradan izlemenizi kesinlikle öneririz. Turumuzda 3. Durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall. Dubai Mall’de mola verdikten sonra Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

 

5. Gün DUBAI

Otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Dubai Frame ve Dubai Outlet Center turuna katılabilirler. (60 Euro) 150 metre yüksekliğinde,93 metre genişliğinde devasa bir resim çerçevesi düşünün? Gezegendeki en büyük resim çerçevesi olarak tanımlanan Dubai Frame’da Dubai’ye çok farklı bir çerçeveden bakacağınıza emin olabilirsiniz. Vereceğimiz fotoğraf molasından sonra Dubai’nin en büyük outletlerinden biri olan Dubai outlet center’a geçiyoruz. 1200’den fazla markayı içinde barından alış veriş merkezinde vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

 

6./7.Gün DUBAI – ABU DHABI - ANTALYA 

Sabah kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerini tamamlıyor ve Abu Dabi’ye hareket. Varışımızla birlikte Abu Dabi & Sheikh Zayed Camii turumuz başlıyor. Turumuza dünyanın en büyük 4. camisi olan Sheikh Zayed Camii ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Ferrari World & Warner Bros tema parkı turumuza katılabilir.(190 Euro) (Tur Ücretine Ferrari World ve Warner Bros giriş bileti dâhildir) Abu Dhabinin eğlence merkezi olarak bilinen Yas Island ziyaretimizde ilk olarak Yas Mall’ü göreceğiz. Ardından Dünyanın en ünlü tematik parklarından olan Ferrari World ve Warner Bros’un içerisinde unutulmaz anlar yaşayacağız. Bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuzun ardından Abu Dhabi havalimanına hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından SunExpress Hava Yollarının XQ 223 sefer sayılı uçuşu ile saat 04.05’de Antalya’ya hareket. Yerel saat ile 07.55’de varış ve turumuzun sonu.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

SunExpress Hava Yolları ile Antalya (AYT) – Abu Dhabi (AUH) – Antalya (AYT) arası uçak bileti,

Havalimanı Vergileri

Alan – otel – alan transferleri

Seçilecek kategori otelde 4 Gece Oda – Kahvaltı Konaklama

Dubai Şehir Turu ve Dubai Eski Çarşılar Turu

Abu Dhabi & Sheikh Zayeed Camii Turu

Türkçe Rehberlik hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)

Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

Vize Ücreti (110 Euro) Yeşil pasaportlu misafirlere vize uygulaması yoktur. 

Tourism Dirham / Otel Vergisi  Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR)'dir.

Ekstra Turlar ve Kişisel Harcamalar

İsteğe Bağlı Rehber ve Şoför Bahşişleri

Call Center