Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün Sharm El Sheikh / - İstanbul Yeni Havalimanı

Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün

Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün

1.Gün İstanbul Yeni Havalimanı – Sharm El Sheikh / Cumartesi

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Cairo kontuarı önünde SAAT 19:10’da bulunma. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Air Cairo  uçuşu SM 3708 ile saat 22:10’daMısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 23:40’da varışımızın ardından otelimize hareket. Check in işlemlerimiz sonrasında odalara yerleşme ve geceleme otelimizde.

 

2.Gün Sharm El Sheikh / Pazar

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. 10:00-13:00 arasında  rehberimiz tarafından otelde ziyaret edilerek Sharm El Sheikh’de yapabileceğiniz turlar ve aktiviteler hakkında bilgilendirileceksiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

 

3.Gün Sharm El Sheikh / Pazartesi

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün: Sharm El Sheikh / Salı

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Saat 12:00 itibari ile odalarımızı boşaltarak Check out yapıyoruz. (Otelin de müsait olması durumunda ve rehberimize önceden bilgi verilmesi koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odanızı havalimanı transfer saatine kadar tutabilirsiniz.). 

 

5.Gün: İstanbul(Sabiha Gökçen) / Çarşamba

Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus  Havayolları PC629 uçuşu ile saatte 03:05‘de Sabiha Gökçen Havalimanına uçuşumuz başlıyor. Varış saatimiz 06:50. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Air Cairo ile İstanbul Yeni Havalimanı – Sharm El Sheikh –Gidiş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri (20 kg Bagaj Hakkı).

Pegasus ile Sharm El Sheikh – Sabiha Gökçen Havalimanı Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri (20 kg Bagaj Hakkı).

Havalimanı Vergileri

Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Belirtilen SOFT HERSEY DAHIL konseptinde konaklama.

Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler

Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu 

Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler 

Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda sadece Sharm El Sheikh Havalimanı’na iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesi’nden dışarıya çıkılmaması gereklidir

Kahire Piramid Turlarına katılmak istiyorsanız Havalimanında 25 USD ye Mısır Vizesi almanız gerekmektedir.

Kişisel Harcamalar

Call Center