Sharm El Sheikh Turu Air Cairo ile Ara Tatil Özel 3 Gece Sharm El Sheikh - İstanbul Havalimanı

Sharm El Sheikh Turu Air Cairo ile Ara Tatil Özel 3 Gece

Sharm El Sheikh Turu Air Cairo ile Ara Tatil Özel 3 Gece

 

1.Gün İstanbul – Sharm El Sheikh / Çarşamba

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Cairo kontuarı önünde SAAT 19:10’da bulunma. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Air Cairo  uçuşu SM 3708 ile saat 21:45’te Mısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 23:40’da varışımızın ardından otelimize hareket. Check in işlemlerimiz sonrasında odalara yerleşme ve geceleme otelimizde.

 

2.Gün Sharm El Sheikh / Perşembe

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. 10:00-13:00 arasında  rehberimiz tarafından otelde ziyaret edilerek Sharm El Sheikh’de yapabileceğiniz turlar ve aktiviteler hakkında bilgilendirileceksiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Turlara katılabilirler.Geceleme otelimizde. 

 

3.Gün Sharm El Sheikh / Cuma

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

 

4.Gün: Sharm El Sheikh / Cumartesi

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Saat 12:00 itibari ile odalarımızı boşaltarak Check out yapıyoruz. (Otelin de müsait olması durumunda ve rehberimize önceden bilgi verilmesi koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odanızı havalimanı transfer saatine kadar tutabilirsiniz.). Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Cairo Havayolları SM  3707 uçuşu ile saatte 17:30‘de uçuşumuz başlıyor. Varış saatimiz 21:10. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Air Cairo ile İstanbul Yeni Havalimanı – Sharm El Sheikh – İstanbul Yeni Havalimanı Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri  (20 kg Bagaj Hakkı).

Havalimanı Vergileri.

Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Belirtilen HERSEY DAHIL konseptinde konaklama.

Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler.

Türkçe Rehberlik Hizmeti.

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu 

Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler 

Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda sadece Sharm El Sheikh Havalimanı’na iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesi’nden dışarıya çıkılmaması gereklidir

Kahire Piramid Turlarına katılmak istiyorsanız Havalimanında 25 USD ye Mısır Vizesi almanız gerekmektedir.

Kişisel Harcamalar

Call Center