Yılbaşı Özel Paris Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün Paris - İstanbul Yeni Havalimanı

Yılbaşı Özel Paris Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün

Yılbaşı Özel Paris Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün

 

1. Gün | İstanbul, Paris

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferiyle Paris’e hareket. Paris'e varışta yapılacak şehir tanıtım turunda; Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı görülecek yerler arasında. Şehir gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

2. Gün | Paris

Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris Şaheserleri Gezisi’ne katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Kabare Show Gezisi’ne katılabilirler. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Lido Kabare Show | Yetişkin: 200 Euro (Çocuk İndirimi Yoktur)

Akşam yapılacak olan bu gezimizde dünyanın en meşhur caddesi olan Champs-Elysées'ye gidiyoruz. Fransızların ayrıcalıklı bir yer olarak nitelendirdikleri dünya çapında isim yapmış bir Kabare olan Lido Show'u seyredeceğiz. İnanılmaz görsel efektler, hızla değişen sahneler, akrobasi ve sihirbazlık gösterileri, canlı müzik ve özenle seçilmiş sanatçılar sizlere unutulmaz bir akşam yaşatacaklar

Paris Şaheserleri Gezisi (Eyfel Kulesi - Seine Nehri - Ressamlar Tepesi - St. Michel )

|Yetişkin: 130 Euro |Çocuk: 60 Euro | 0-6 Yaş Ücretsiz

Tam günlük turumuzda ilk durağımız 2.katına çıkıp şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesi. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası,Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, saat ve hediyelik eşyaları alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra, St Michel bölgesindeki Meryem Ana'ya ithaf edilmiş olan dünyaca ünlü Notre Damme Katedrali'ni panoramik olarak görüyor ve Lüksemburg Bahçelerini görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Lüksemburg Bahçelerini gördükten sonra turumuz sona eriyor

3. Gün | Paris

Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Disneyland Gezisi’ne katılabilirler. Her yaşa hitap eden aktiviteler ile keyifli ve unutulmaz bir gün yaşama fırsatı sizi bekliyor. Masal sevenler, hız ve eğlence meraklıları, çocukluğunu tekrar yaşamak isteyen veya hala çocuk olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat. Disneyland gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

Disneyland Gezisi (Çift Park) |Yetişkin: 160 Euro | 2-12 Yaş Çocuk: 130 Euro

Otelimizden hareket ederek dünyanın en güzel hayal şehrine gidiyoruz. Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler.

4. Gün | Paris, İstanbul

Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Rehberimiz uçağın kalkış saatine göre ekstra tur düzenleyebilir. Ardından rehberimizin belirlediği saatte havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Paris gidiş, dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

3 yıldızlı otelde Paris’te 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı

Panoramik Paris şehir gezisi

Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler

Venn Tour Türkçe Tur Liderlik hizmetleri

Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

Paris otel konaklama vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

yurt dışı çıkış harcı (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)

Seyahat Sigortası (Covid-19 kapsamlı)

Vize Ücreti

Öğle ve akşam yemekleri

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Ekstra geziler

Kişisel harcamalar

 

Call Center