Tam Anlamıyla Çözüm Ortağınızız;

 

Wtatil.com Türkiye’nin lider tur operatörlerinden biri olmanın sorumluluğu ile Türkiye ve Dünyanın en büyük markalarının çözüm ortağıdır.

Deneyimli operasyon ekibimiz, her noktadaki pazarlama ekibimiz, rehberlerimiz, bilet departmanımız, çağrı merkezi ekibimiz ve yönetim kadromuz ile daima hizmetinizde olamaktan memnuniyet duymaktayız.

 

Wtatil | Paket Turlar

Dünyanın her yerine hazırladığımız paket turlarımızı Türkiye’nin en büyük markaları ve binlerce acentamız aracılığı ile satışa sunmaktayız.

 

Wtatil | Outsource

Tam anlamıyla çözüm ortağınız olarak, yurtdışı departmanlarının yönetimlerini A’dan Z’ye planlayıp, yönetmekteyiz. Tatilbudur.com, Festa Tur, Full Tur gibi markaların yurtdışı departmanları tarafımızdan yönetilmektedir.

 

Wtatil | DMC

Ohrid (Kuzey Makedonya),  Bangkok (Tayland) ve Hanoi (Vietnam) ofislerimiz ile tüm Balkanlar ve Asya’da otel, transfer, rehberlik ve diğer tüm yerel hizmetler için her zaman hazırız.

 

Wtatil | Online

Tüm Dünya otelleri bir tık ile anında rezerve! Wtatil.com’da 400.000’den fazla otele saniyeler içerisinde erişebilir, fiyat kontrolü yapabilir, anında rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

 

Wtatil | Call Center

Deneyimli Ekibimiz ile yurtiçi, yurtdışı yada otel çağrılarınızı, sizin adınıza, sizin için karşılıyor ve misafirlerinize 7 gün 24 saat call center hizmeti sunuyoruz.

 

Wtatil | Excursion

Tüm dünyadaki aktiviteler, extra tur, maç ve konser biletleri, günübirlik geziler için ekibimiz daima hizmetinizdedir.

 

 

 

 

 

Call Center