Amsterdam Turu Türk Havayolları ile Yılbaşı Özel 3 Gece 4 Gün Amsterdam - İstanbul

Türk Havayolları ile
İstanbul Havalimanı Hareket

Amsterdam Turu
Yılbaşı Özel
3 Gece 4 Gün

1.Gün

İstanbul  – Amsterdam

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava yolları Kontuarı önünde Saat 08:30’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın Tarifeli Seferi TK1957 ile Amsterdam’a saat 11:45’de hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:25’de Amsterdam’a varacağız. Amsterdam’a hareket ve varışımızın ardından Panoramik Şehir turumuz başlıyor. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gün

Amsterdam

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Efsane Hollanda turuna katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur : Muhteşem Hollanda Turu : Kişi Başı 85€

Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, Kanal turu ve Mücevher fabrikasını kapsayan bu turumuzaa ilk olarak Amsterdam kanalları turu ile başlıyoruz. Kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Amsterdam’da; teknemizden manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz, ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. Sonrasında “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Volendam gezimizin ardından sonraki durağımız, Marken kasabası. Ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ekonomik fiyatlarla hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ardından son durağımız Yel değirmenleri ile ünlü bir kasaba olan büyüleyici güzellikteki Zaanse Schans’ı görme fırsatı yakalıyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. MUTLU, SAĞLIKLI, BOL SEYAHATLİ YILLAR! Geceleme otelimizde.

3.Gün

Amsterdam

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Brugge turuna katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur : Brugge Turu : Kişi Başı  120€

Tablo gibi kanalları, Orta Çağdan kalma mimarisi, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile Brugge size masalsı anlar yaşatacak. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket. Geceleme otelinizde.

4.Gün

Amsterdam – İstanbul

Kahvaltımızın ardından rehberimizin belirttiği saatte Amsterdam Havalimanına hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra düzenleyeceği Kombo Hollanda: Rotterdam & Delft & Lahey & Scheveningen Turu turuna katılabilirler. Turumuzun ardından Amsterdam havalimanına hareket. Bilet ve Bagaj İşlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK1954 Sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 18:35’de İstanbul Yeni havalimanına hareket ediyoruz. 23:55 İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.

 

Ekstra Tur : Kombo Hollanda: Rotterdam & Delft & Lahey & Scheveningen Turu Kişi Başı  55€

 Turumuza ilk olarak Rotterdam ‘a hareket ediyoruz. Tarihi 1270‘li yıllara dayanan, II. Dünya Savaşı sonrasında adeta yeniden inşa edilen ve günümüzde ise Avrupa ‘nın en büyük limanına ev sahipliği yapan Rotterdam, Hollanda‘nın nüfus anlamında en büyük ve ekonomik açıdan ise en önemli ticaret merkezidir. Şehir turumuz esnasında, Erasmus Köprüsü ve Kübik Evler gibi modern mimari yapılar başlıca ziyaret noktalarımız olacak ve ilgi çekecektir. Rotterdam turu ardından, okyanusa kıyısı olan, uçsuz bucaksız sahilleri ve farklı görünümdeki iskelesi, cafeleri ve restoranları ile ünlü, jet sosyetinin uğrak yeri olan Scheveningen ikinci ziyaret noktamız olacaktır. Ardından seramik yapımıyla ünlü Delft kasabasını ziyaret ediyoruz. Kanallar üzerine kurulu bu şirin kentte kısa bir mola verdikten sonra turumuza Lahey’le devam ediyoruz. Ülkenin idari başkenti Lahey ’de Parlamento binası, Kraliyet Sarayı, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi görülecek yerler arasında olup, günlük yaşamda sokaklarında ve Cafelerinde Hollanda parlamenterleri ile karşılaşabileceğimiz Lahey gezisi sonrası turumuzu tamamlayarak Amsterdam’a dönüş.

 

Önemli Uyarı

Ekstra Turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşmektedir

20 kişinin altında olması durumunda Fiyatlarda farklılık gösterebilir

 

 

Bu Turumuz İçin eXtra Avantajlar;

 

Full Paket : 260 €  Yerine 200 € (Sadece ofislerimizden alınması durumunda geçerlidir.)

Belçika İncileri : Brüksel-Brugges + Efsane Hollanda + Kombo Hollanda Turu

 

 

İptal Güvence Paketi : 50 EURO

İptal güvence paketi ile 10 iş günü kalana kadar tüm misafirlerimiz nedensiz, sebepsiz, şartsız turlarını iptal ettirebilir, vize ve sigorta bedeli hariç tüm tur bedelini kesintisiz iade alabilirler.

Dahil Olan Hizmetler :

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(İstanbul HL)- Amsterdam -İstanbul(İstanbul HL)- arası uçak bileti,
 • Belirtilen kategorideki otellerde 3 gece konaklama,
 • Sabah kahvaltıları,
 • Alan- Otel- Alan transferleri,--
 • Amsterdam Panoramik Şehir Turu
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                         : 150.-TL
 • Vize Ücreti İstanbul                                  : 150.-Eur
 • Vize ücreti izmir Ankara                        : 170.-Eur
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)        : 15.-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)       : 30.-Eur
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Şehir ve otel vergileri
 • Opsiyonel turlar İptal Güvence Paketi : 50.-Eur (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihine 10 gün iş günü kalana kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)
Call Center