Fırsat Selanik- Thassos - Halkidiki - Kavala turu Selanik - İstanbul

Fırsat Selanik- Thassos - Halkidiki - Kavala turu

Fırsat Selanik- Thassos - Halkidiki - Kavala turu


1.GÜN İstanbul- Kavala - Selanik

21:00 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü,

21.30 Mecidiyeköy Migros Önü,

22.00 Ömür Plaza Önü,

22:30 Beylikdüzü Marmara Park önünden hareketle, Silivri-Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini sonrasında yolculuğumuz otoban üzerinden devam edeceğiz.

 

2.GÜN Kavala - Selanik

Keyifli bir yolculuğun ardından sabah saatlerinde Kavala’ya varış ve panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Su Kemerleri, Liman, Deniz Feneri, Ag. Nicholas ve Teodoro Kimissi Kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa heykeli görülmesi sonrasında Serbest Öğle yemeği molamızı veriyoruz. Mola sonrası Selanik’e devam ediyoruz. Selanik’e varışımızın ardından şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Burada Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans Eserleri, Aya Dimitros Kilisesi, Büyük İskender, Hamza Bey Cami, E.Venezelos - P.Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios’u görüyoruz . Ardından Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün evini ziyaret ediyoruz. Tur bitiminde otelimize yerleşiyoruz . Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak Yunan Taverna turuna katılma imkânı. Leziz yemekler, Yunan müziği eşliğinde sınırsız eğlence. Yunan Taverna Gecesi (45 Euro)

 

3.GÜN Halkidiki - Selanik

 

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceğiPlaj Giriş Ücreti Dahil HalkidikiTuru’ na katılabilirler. (40 Euro). Halkidiki, Avrupa’nın Maldivi olarak bilinen altın kumlu plajları, derin körfezler ve modern turistik tesisleri ile ünlü bu adada yapacağımız panoramik turumuz sonrası plajları ile ünlü Kallithea Bölgesindeki anlaşmalı Beach Club’da yüzme ve eğlenme için serbest zaman. Serbest zamanın ardından Selanik’e doğru hareket. Geceleme Otelimizde.

 

4.GÜN Selanik - Thassos - İstanbul

 

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılmasının ardındanİstanbul’a doğru hareket. Dileyen misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceğiPlaj Giriş Ücreti Dahil ThassosTuru’ na katılabilirler. (40 Euro). Thassos adası turumuza katılan misafirlerimiz ile adaya geçiş yapıyoruz. Yaklaşık olarak 35 dakika sürecek olan ada yolculuğumuz sonrasında panoramik Thassos ada turumuza başlıyoruz. Turumuzun sonrasında anlaşmalı Beach Club’da yüzme ve eğlenme için serbest zaman. Bu zaman esnasında Thassos’un Berrak Sularında yüzme şansına sahip olacağız. Verilen serbest zaman sonrasında 17:00 feribotuyla adadan ayrılarak tekrar Keramoti’ye geçiyoruz. Belirlenen noktada tüm misafirlerimiz ile buluşmamıza müteakip İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan- Türk Freeshop’unda alış veriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından güzergah üzerinde vereceğimiz molayı takiben sabaha karşı İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• 4* Otellerde 2 gece oda kahvaltı konaklama,

• Lüks Otobüslerle ulaşım

• Şehir Vergileri

• Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

• Tur Programında Açıkça Belirtilen tüm Çevre ve Şehir turları

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Schengen Vizesi ( 170 Euro )

• Seyahat Sağlık Güvence Paketi (15 Euro)

• Yurtdışı çıkış Pulu

• Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

• Müze ve Ören yeri girişleri

• Şöför Bahşişleri 

Call Center