MSC SPLENDİDA İLE EGE & ADRİYATİK 9 GECE 10 GÜN 30 AĞUSTOS Yunanistan - İstanbul

MSC SPLENDİDA
9 GECE 10 GÜN PROGRAMI
30 AĞUSTOS 

 

 

 

 

 

5* MSC SPLENDİDA İLE İSTANBUL ÇIKIŞLI

EGE & ADRİYATİK

9 GECE 10 GÜN

01.GÜN İSTANBUL

Gemiye biniş işlemlerinin ardından Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Gemimizin limandan hareket saati 23:00 'dır.

02.GÜN DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

03 GÜN . KORFU/YUNANİSTAN

Gemimiz öğlen saat 13.00'de Korfu limanına yanaşacak. Yunanistan'ın en büyük yedinci adası olan Korfu (Kerkyra), İyon Denizinde, yani ülkenin en kuzeybatı ucunda yer alan turistik bir bölgedir. Rehberimizin düzenleyeceği ekstra "Korfu Turu" ile doğal güzellikleri ile olduğu kadar tarihi değerleri ile de dikkat çeken bu güzel adayı keşfedebilirsiniz. Habsburg hanedanından Kraliçe Elizabeth için yapılan neoklasik tarzdaki ilgi çekici sarayı ve İtalyan bahçelerini ziyaret ediyoruz. Ortodoks mezhebinin en önemli merkezlerinden biri olan manastırların Korfu’daki en ünlü örneklerinden biri olan ve kuruluşu 13 yüzyıla dayanan Meryem Ana Manastırı’nı geziyoruz. Korfu’ya döndüğümüzde ise bu güzel şehrin İngilizler tarafından yapılan St. Michael and St. George Sarayı gibi önemli sivil ve St. Spyridon gibi önemli dini yapılarını gördükten sonra şehrin dar sokaklarının ve küçük meydanlarının tadını çıkartıyoruz. Gemimiz akşam 21.00'da Korfu Adasından ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

04. GÜN BARI / İTALYA

Saat 07.00 da Bari limanına yanaşıyoruz. Bari İtalya'nın güneydoğusunda Adriyatik Denizi kenarında bir liman kentidir. Puglia bölgesinin ve aynı adlı Bari ilinin merkezidir. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği "Bari Alberobello Trulli Evleri Turu" na katılabilirler. Murgia Bölgesinde, “trulli” adiyla bilinen tipik silindrik konik evleri ile meshur Alberobello'ya otobüsle transfer. UNESCO tarafindan koruma altina alinmis olan köyün dar sokaklarinda rehberli yürüyüs. Ardindan dünyadaki “trullo” kilisesinin tek örnegi olan St. Antonio Kilisesi'ni ziyaret. Gemiye dönmeden önce Bari' de otobüsle kisa bir sehir turu. Gemimiz akşam 14.00'de Bari Limanından ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide

05.GÜN TRIESTE / VENEDİK

Gemimiz saat 09:00'da İtalya'nın Trieste kentine yanaşacaktır. Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimiz 19:00' da hareket edecektir.

06. GÜN DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

07. GÜN KATAKOLON

Gemimiz saat 08:00'da Katakolon limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimiz 16:00' da hareket edecektir

08. GÜN  SANTORİNİ/ YUNANİSTAN

Gemimiz saat 08:00 Santorini Limanına yanaşacaktır.Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 18:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

09. GÜN KUŞADASI

Gemimiz saat 07:00'da Kuşadası limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimiz 15:00' da hareket edecektir,

10. GÜN İSTANBUL

Gemimiz saat 10:00'da İstanbul limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltısının ardından gemiden çıkış işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

5* MSC SPLENDİDA İLE İSTANBUL ÇIKIŞLI

EGE & ADRİYATİK

9 GECE 10 GÜN

TUR ROTASI

TARİH

LİMAN

ÜLKE

VARIŞ

HAREKET

1.GÜN

İSTANBUL

TÜRKİYE

-

23:00

2.GÜN

DENİZDE SEYİR

-

-

-

3.GÜN

KORFU /YUNANİSTAN

YINANİSTAN

13:00

21:00

4.GÜN

BARI /İTALYA

İTALYA

07:00

14:00

5.GÜN

TRIESTE/ VENEDİK

İTALYA

09:00

19:00

6.GÜN

DENİZDE SEYİR

-

-

-

7.GÜN

KATAKALON/YUNANİSTAN

YINANİSTAN -

08:00

16:00

8.GÜN

SANTORİNİ/YUNANİSTAN

YINANİSTAN

08:00

18:00

9.GÜN

KUŞADASI

TÜRKİYE

07:00

15:00-

10. GÜN

İSTANBUL

TÜRKİYE

10:00

-

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

MSC SPLENDİDA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 9 gece 10 gün tam pansiyon konaklama.

Liman vergileri.

Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.

Gemideki eğlence ve şovlar

Fitness & Spor salonu kullanımı.

Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 12€ gemide ödenir.

Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.

Programda belirtilen tüm ekstra turlar

Gemideki tüm içecekler.

Seyahat sağlık ve iptal sigortası 50 € (Sağlık ile ilgili durumlarda iptali kapsamaktadır. Detaylar için Operasyon birimi ile irtibata geçiniz.)

70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.(35€)

Gerekli vize ücreti.

Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).

İPTAL İADE ŞARTLARI

* TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30/ 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

VİZE BİLGİLERİ

* SCHENGEN VİZESİ

 

Call Center