Sharm El Sheikh Turu 6 gece 7 gün Air Cairo ile Salı Kalkış Şarm - İstanbul

Sharm El Sheikh Turu 6 gece 8 gün Air Cairo ile Salı Kalkış

Sharm El Sheikh Turu 6 gece 8 gün Air Cairo ile Salı Kalkış

 

1. Gün İstanbul- Şarm El Şeyh
07:45’de Şarm’a varış yapacağız. Havalimanında yetkilimizle buluşup gerekli işlemleri tamamladıktan sonra otelimize transfer olup ve odalarımıza yerleşeceğiz. Otel Politikası gereği odalarınıza giriş saat 12:00-13:00 saatleri arasında yapılacaktır. Odalara yerleştikten sonra gününüzün geri kalan bölümü serbest otelde dinlenebilir veya şehirde gezebilirsiniz. Ekstra tur alan misafirlerimiz saat 17.00’dan sonra otellerinden alınıp Şehir Gezisi etkinliğisi için lobide toplanıp otelden hareket edeceklerdir.

 

2. Gün Şarm El Şeyh

Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Ekstra tur alan misafirlerimiz saat 16.00’dan sonra otellerinden alınıp ATV Turu ve Bedevi Çadır Eğlence etkinliği için lobide toplanıp otelden hareket edeceklerdir.


3. Gün Şarm El Şeyh
Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Ekstra tur alan misafirlerimiz saat 15.00-18.00 saatleri arasında Glass Boat ve Parasailing etkinliği için için lobide toplanıp otelden hareket edeceklerdir.


4. Gün Şarm El Şeyh
Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz

serbest.


5. Gün Şarm El Şeyh
Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Ekstra tur alan misafirlerimiz sabah saat 08.00- 09.00 saatleri arasında Ras Mohamed ve White Island etkinliği için lobide toplanıp otelden hareket edeceklerdir.


6. Gün Şarm El Şeyh 
Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest.

 

7. Gün Şarm El Şeyh- İstanbul
Otelinizde kahvaltı yaptıktan sonra saat 12.00'de check-out yapacaksınız. Check-out sonrası eşyalarınızı bagaj muhafaza odasına bırakıp saat 16.00'a kadar otelde zaman geçirebilirsiniz. Saat 16.00'da otelinizden alınıp son alışveriş için SOHO Meydanına götürüleceksiniz. Sohodan serbest olarak saat 21.00'a kadar vakit geçirip havalimanına transfer olacaksınız. *Soho gezisi sırasında eşyalar otobüsler de kalacaktır. Böylece, keyifli bir tatilin ardından rahat bir şekilde evinize dönebilirsiniz

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Seçilen Otel'de Konaklama

Gidiş Dönüş Uçak Biletleri

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Hizmet bedeli olarak Transferler, Türkçe Rehber

desteği için kişi başı 30 € alınmaktadır.

Kişisel Harcamalar

Ekstra Tur Programı

Call Center