Sharm El Sheikh Turu Pegasus Havayolları ile 4 Gece Yılbaşı Özel Sharm El Sheikh - Sabiha Gökçen Havalimanı

Sharm El Sheikh Turu Pegasus Havayolları ile 4 Gece 

Sharm El Sheikh Turu Pegasus Havayolları ile 4 Gece

Yılbaşı Özel

1.Gün

İstanbul – Sharm El Sheikh

İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Pegasus Havayolları kontuarı önünde 28 Aralık akşam saat 21:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Pegasus  Havayolları  tarifeli uçuşu ile saat 00:10’da egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 01:50’de varışımızın ardından otelimize hareket. Geceleme Otelimizde

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Ras Mohammed Tekne Gezisine katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Ras Mohammed Tekne Gezisi Tam Gün/Öğle Yemekli) 70 USD  (Kişi Başı)

Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba dalış gerçekleştirebilirler.

2.Gün

Sharm El Sheikh  

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile extra Yıldızlar altında Bedevi gecesi ve Deve Turu’na katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Yıldızlar Altında Bedevi gecesi ve Deve Turu  80 USD (Kişi Başı) 

Sinai çölünde Deve yolculuğu ve Bedevi çayı, Geleneksel Bedevi akşam yemeği, Teleskop ile Yıldızlara ve gezegene bakma imkanı ile kaçırılmayak bir gün sizleri bekliyor

3.Gün

Sharm El Sheikh

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Yeni yılı kutlamak üzere Gala gecesi otelimizde. MUTLU YILLAR! Geceleme otelimizde.

4.Gün

Sharm El Sheikh

Sabah otelde alınacak kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemleri ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Çölde ATV/Buggy Safari Turuna katılıyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Havalimanına transfer. Bilet ve Bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus Havayollarının tarifeli seferi ile saat 03:05’te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuşumuz gerçekleşiyor. 06:55 varışımız ve turumuzun sonu

 

Ekstra Tur: Çölde ATV/Buggy Safari Turu 60 USD (Kişi Başı)

Macera ve adrenalin tutkunları için benzersiz bir deneyim. Çölü karış karış bilen profesyonel ekip liderlerimizi takip ederek çölün uçsuz bucaksız coğrafyasında hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gezi sizleri bekliyor. Çölde bir Bedevi kampı ziyareti ve kampta naneli çay ikramı fiyata dahildir. Gezimiz esnasında dilerseniz, önceden rehberimize bilgi vermek koşulu ile Kum Kayağı (Sand Surfing) aktivitesine ekstra ücret ödeyerek katılabilirsiniz..

Yılbaşı Özel

Dahil Olan Hizmetler :

 • Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen – Sharm El Sheikh – İstanbul Sabiha Gökçen Gidiş Dönüş Uçak Biletleri
 • Havalimanı Vergileri
 • Seçilen Otel Kategorisinde 4 Gece Her Şey Dahil Konsept Konaklamalar (28 Aralık’ı 29 Aralık’a Bağlayan Gece dahil)
 • Yılbaşı Akşamı Otelde GALA GECESİ
 • Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
   

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                  : 150.-TL
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)   : 15.- $
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)   : 30.- $
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Şehir ve otel vergileri
 • Opsiyonel turlar
 • Müze Giriş Ücretleri
 • İptal Güvence Paketi : 50.-Eur (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihine 10 gün iş günü kalana kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)
Call Center