Yılbaşı Özel Dubai Turu AnadoluJet Havayolları ile 3 Gece Konaklamalı Dubai - Sabiha Gökçen

Yılbaşı Özel Dubai Turu AnadoluJet Havayolları ile 3 Gece Konaklamalı

Yılbaşı Özel Dubai Turu AnadoluJet Havayolları ile 3 Gece Konaklamalı

1.Gün İstanbul (Sabiha Gökçen) -Dubai ( Sharjah)  / 29.12.2023 Cuma

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Anadolujet Hava Yolları kontuarı önünde SAAT 18:00’de Check In işlemlerimizi yaptırıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Anadolujet Hava Yolları TK 7774 numaralı uçuşu ile saat 22:05’te Dubai’ye hareket.

 

2.Gün  Dubai  / 30.12.2023 Cumartesi

Yerel saat 03:25’te varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turumuz öncesinde extra olarak Türk restoranında serbest kahvaltı molası veriyoruz.Kahvaltı sonrası “çölün ortasındaki vaha Dubai” şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda, ilk olarak Dubai Emiri Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un kışlık sarayı Zabeel Palace görülecek ve burada serbestçe gezen tavus kuşları ile fotoğraf çekme imkanına sahip olacağız. Ardından Dubai’nin en işlek ve görkemli caddesi Sheikh Zayed yolundan ilerleyerek Emirates Kulelerini, gökdelenleri ve alış-veriş merkezlerini panoramik olarak göreceğiz. Bir sonraki fotoğraf molamız Jumeirah Sahilinde yer alan dünyaca ünlü Burj Al Arab Oteli olacaktır. Turumuza yaklaşık 7 KM’lik bir yürüyüş yoluna sahip, restoranlar ve cafeler ile çevrili Dubai Marina ile devam ediyoruz. Burada verilecek kısa bir serbest zamanın ardından, son durağımız 2018 yılında denize dolgu yapılarak yaratılmış, Blue Waters adasına olacaktır. Burada dünyanın en büyük dönme dolabı olan Ain Dubai’yi yakından görme ve çok güzel fotoğraflar çekme imkanımız olacak. Dubai şehir turumuzun sonrasında konaklama yapacağımız otellere doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz, akşam saatlerinde ekstra olarak organize edilecek Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi’ne katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz

 

3.Gün Dubai / 31.12.2023 Pazar

Sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Miracle Garden & Dubai Frame gezisine katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Öğleden sonra ise Dubai’nin olmazsa olmazlarından Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari Turuna katılma imkanı sunuyoruz. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur: Miracle Garden & Dubai Frame Gezisi – Kişi Başı: 70,00 USD 

 

Ekstra Tur: Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari Turu – Kişi Başı: 90,00 USD 

 

4.Gün Dubai / 01.01.2024 Pazartesi

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman..Bugün havaalanına transfer saatine kadar odalarımızı tutuyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Abu Dhabi gezisine katılabilirler. 

 

Ekstra Tur: Öğle Yemekli Abu Dhabi Turu – Kişi Başı: 90,00 USD 

 

5.Gün Dubai (Sharjah)- İstanbul (Sabiha Gökçen) / 02.01.2024 Salı

Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Anadolujet Hava Yolları TK 7775 numaralı uçuşu ile saat 05:15’te İstanbul’a hareket, varış saatimiz 09:15’te.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

ANADOLUJET Hava Yolları ile Sabiha Gökçen – Sharjah – Sabiha Gökçen Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri

Havalimanı Vergileri

Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler

Panoramik Dubai Şehir Turu

Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu – 150 TL

Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler 

Dubai Vize Ücreti 

Öğle ve Akşam Yemekleri

Yemeklerde Alınacak İçecekler

Kişisel Harcamalar

Şehir Konaklama Vergisi (BAE 31 Mart 2014 ‘ten itibaren gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafirler tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. 2 ve 3 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 10 AED (Yaklaşık 3 USD) – 4 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 15 AED (Yaklaşık 4 USD) – 5 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 20 AED (Yaklaşık 5 USD

Call Center